Moderní webová řešení

Proces realizace webových stránek

1. Vstupní konzultace

V úvodní části tvorby www stránek provádíme vstupní sumarizaci podkladů se zákazníkem, dále konzultaci jeho požadavků, určení cílové skupiny uživatelů, definici hlavních cílů webu a zvýraznění důležitých informací v rámci obsahu www stránek. Následuje analýza obsahu a ergonomie ovládání.

Více informací o nabídce tvorby webových stránek naleznete zde.

2. Analýza řešení

Podklady a informace, které jsme získali při vstupních konzultacích, následně podrobujeme důkladné analýze. Výsledkem je dosažení co nejpřehlednějšího modelu ovládání stránek, maximální přehlednosti a optimálnímu zobrazení webových stránek.

Výslednou analýzu obsahu a ergonomie ovládání následně implementujeme do grafického návrhu nových webových stránek.

3. Unikátní grafický návrh

Grafický návrh stránek realizujeme na základě dříve získané analýzy a konzultace. Předložené návrhy designu následně dolaďujeme v úzké koordinaci se zákazníkem až do jeho naprosté spokojenosti. Teprve potom probíhá první platba v rámci smlouvy o realizace díla.. Následně začíná samotná technická realizace celého projektu výroby nových webových stránek.

Dále pak přistupujeme k započetí technické realizace a zprovoznění stránek na vývojovém serveru.

4. Vývojová verze

Vytváříme testovací adresu pro Váš dohled nad celkovou realizací. Na této adrese rozpracujeme Vaše kompletní webové stránky, nebo provedeme úvodní zaplnění stránek do redakčního systému v závislosti na variantě plnění obsahu, kterou si u nás objednáte.

Dále lze do-objednat textové korektury či následně připravit jazykové mutace. Nabízíme také služby copywritingu (tvorba textů pro Váš web), nebo BlindFriendly (bezbariérový přístup).

5. Tvorba obsahu

Z hlediska zaplnění celého obsahu stránek je možno vybrat z následujících modelových variant realizace:

1. Zavedeme celý obsah podle dodaných podkladů, či textů z copywritingu.
2. Připravíme strukturu pro plnění obsahu pověřeným pracovníkem zadavatele.

Po finalizaci obsahu má u nás zákazník možnost objednat textové korektury či následně připravit jazykové mutace.

6. Textová korektura

U licencí redakčního systému PROFESSIONAL a PREMIUM je možné objednat jazykovou korekturu textového obsahu stránek nebo samotný copywriting textů.
Provádíme důkladnou kontrolu pravopisu a stylistickou úpravu textů stránek.
Následně přistupujeme k tvorbě jazykových mutací. V případě, že webové stránky jsou pouze v jednom jazyce, následuje finalizace a zprovoznění pro veřejnost.

7. Zveřejnění stránek

Po dokončení všech předešlých etap provádíme konečné korektury s pověřeným pracovníkem objednavatele a zajišťujeme finální obsahová i grafická vylepšení pro získání co nejlepší podoby výsledných webových stránek.

Před samotným přesunem na ostrý provoz zrealizujeme druhotné závěrečné testování. Spuštěním však spolupráce nekončí - nabízíme Vám další rozvoj a podporu.

8. SEO a interentový marketing

Při tvorbě stránek dodržujeme veškeré platné normy a standardy. Dodržení ON-PAGE SEO faktorů a základní optimalizace. Jsme také schopni dosáhnout prvních míst vyhledávačích v rámci naší nabídky rozšířené SEO optimalizace.

Umíme zacílit na Vaše publikum. Zajišťujeme od placené PPC reklamy, bannerové kampaně, podporu na sociálních sítích, SEO a aktivní práci s obsahem webu.

Chcete vypracovat nabídku?

Kontaktujte nás:

 
 

Pozvěte nás do výběrového řízení

Vaši poptávku můžete zaslat na email: info@flexisystems.cz. Rádi Vám vypracujeme nabídku.
Veškeré naše další kontakty naleznete zde.

1
 
2
*
 
3
 
4

Pozvěte nás do výběrového řízení ...Vaší poptávku prosím zašlete na email: info@flexisystems.cz

Klienti FlexiSystems s.r.o.
UA-85924716-1